Recepšu medikaments

 

RIGVIR® PRET VĒZI

RIGVIR® – pasaulē pirmās onkolītiskās viroterapijas zāles, kas ir apstiprinātas vēža ārstēšanai un ieviestas klīniskajā praksē. RIGVIR®satur dzīvu, nepatogēnu un ģenētiski nemodificētu enterovīrusu ECHO-7.

RIGVIR® piemīt onkotropiskās un onkolītiskās īpašības. Tas atrod un inficē audzēja šūnas. Tad RIGVIR® vairojas audzēja šūnās un iznīcina tās. Abi šie procesi, onkotropisms un onkolīze, ir selektīvi attiecībā pret audzēja šūnām, bet veselas šūnas ietekmē minimāli vai neietekmē vispār.Onkolītiskā viroterapija ir droša un efektīva vēža ārstēšanas metode, kas paildzina bezrezidīvu periodu, uzlabo dzīvildzi un pacientu dzīves kvalitāti.

DARBĪBAS MEHĀNISMS

RIGVIR® tiešā pretaudzēja efektivitāte saistīta ar onkotropismu un onkolīzi. Onkotropisms ir vīrusa spēja atpazīt īpašus receptorus uz vēža šūnu virsmas un iekļūt šūnās. Onkolīze ir šūnu izšķīdināšanas vai iznīcināšanas process, šūnu bojāeja caur ieprogrammēto apoptozi, audzēja anti-angioģenēzes bloķēšana jeb audzējšūnu augšanas bloķēšana un šūnu bojāeja. Abi šie procesi, onkotropisms un onkolīze, ir selektīvi attiecībā pret audzēja šūnām, bet uz veselās šūnas ietekmē minimāli vai neietekmē vispār.

www.rigvir.com