Viroterapija

Informācija par recepšu medikamentiem ir pieejama vienīgi veselības aprūpes speciālistiem!

Vai esat veselības aprūpes speciālists?

/

Viroterapija


Onkolītiskā viroterapija ir vēža ārstēšana, kurā izmanto vīrusu, kas ir spējīgs atrast un iznīcināt vēža šūnas cilvēka organismā. Tā pagarina bezrecidīvu periodu, uzlabo pacientu dzīvildzi un dzīves kvalitāti. Šobrīd vēža viroterapijas sektoru pārstāv tikai viens reģistrēts ģenētiski nemodificētu vīrusu saturošs medikaments.

Viroterapija ir droša un efektīva vēža ārstēšana ar minimālām blaknēm. Visizplatītākais simptoms – ir subfebrīla temperatūra 1-3 dienas.

Viroterapija ir ļoti nozīmīga to audzēju ārstēšanā, kuri nav jutīgi pret staru terapiju vai ķīmijterapiju, piemēram, melanomas ārstēšanā.

Viroterapija ir atzīta par drošu un efektīvu vēža ārstēšanas metodi. 


Viroterapijas efektivitāte ir pierādīta vairākos klīniskajos pētījumos. Piemēram, 2015. gadā medicīnas žurnāls Melanoma Research publicēja pētījumu, kurš parādīja, ka melanomas pacientiem, kuri bija saņēmuši viroterapiju, bija 4-6 reizes lielāka iespējamība izdzīvot, nekā tiem pacientiem, kuri viroterapiju nesaņēma.

Publikācijā medicīnas žurnālā APMIS (Acta Pathologica, Microbilogica Et Immunologica Scandinavia) detalizēti aprakstīta 4. stadijas histiocitārās sarkomas, 3. stadijas sīkšūnu plaušu vēža un 4. stadijas melanomas pacientu , kuri saņēmuši viroterapija ar medikamentu, kas izstrādāts Latvijā. Pacienti viroterapiju ir saņēmuši ilgstoši un ir pārsnieguši dzīves ilgumu, kāds raksturīgs pie šādām diagnozēm, viņu veselības stāvoklis un dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies.

Pieteikties konsultācijai!

Lai saņemtu konsultāciju par iespējamību pielietot viroterapiju jūsu konkrētajā gadījumā, lūdzu, aizpildiet formu.

 
Share on FacebookShare on VKShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone