Sākums

Kā Viroterapijas konsultāciju centrs Jums Var palīdzēt?

Ja Jūs esat nonācis mūsu centra mājaslapā tad iespējams diagnoze vēzis ir skāris Jūs personīgi vai kādu Jums tuvu cilvēku un Jūs meklējat palīdzību.  

Vispirms mēs Jums pastāstīsim, kas ir Viroterapija un kādos gadījumos šī terapija Jums var palīdzēt.

Viroterapija ir jauna, efektīva un saudzīga vēža ārstēšanas metode. Tajā tiek izmantoti onkolītiskie vīrusi, kas spēj atrast un iznīcināt vēža šūnas cilvēka organismā, neskarot veselās šūnas.  Ar to šī metode būtiski atšķiras no citām vēža ārstēšanā izmantotajām terapijām un medikamentiem. Visiem zināmā ķīmijterapija līdz ar ļaundabīgajām organisma šūnām iznīcina arī veselās šūnas un atstāj postošas sekas uz cilvēka organismu,  viroterapijā šādu negatīvu blakusefektu nav – tā ir cilvēka organismam nekaitīga un droša metode.

Latvijā ir pieejams vīrusu saturošs medikaments, kas ir pirmais ģenētiski nemodificētais vīrusa medikaments savā nozarē. Profesore Aina Muceniece un pirmā pasaulē Viroterapijas laboratorija izstrādāja šo medikamentu –  Rīgas vīrusu, kam nosaukums dots par godu Rīgai, Latvijas galvaspilsētai.
Īsumā par onkolītisko viroterapiju onkoloģisko slimību ārstēšanā. Viroterapija ir ļoti nozīmīga to audzēju ārstēšanā, kuri nav jutīgi pret staru terapiju vai ķīmijterapiju, piemēram, melanomas ārstēšanā.

  • Viroterapija var  pagarināt Bezrecidīvu periodu, uzlabo pacientu dzīvildzi un dzīves kvalitāti. 

Rakstiet, Zvaniet un pierakstāties uz konsultāciju, lai varētu noskaidrot kā Viroterapija var Jums palīdzēt. Lasīt vēl.

Pieteikties konsultācijai!

Lai saņemtu konsultāciju par iespējamību pielietot viroterapiju jūsu konkrētajā gadījumā, lūdzu, aizpildiet formu.

Share on FacebookShare on VKShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone